Szybkie łagodzenie bólu

Voltaren Acti ForteNawracające bóle pleców, bóle reumatyczne oraz bóle mięśni potrafią uprzykrzać życie. Dlatego Voltaren Acti Forte to siła maksymalnej dawki substancji czynnej (25 mg diklofenaku potasu) dostępnej bez recepty!

 

Voltaren Acti Forte jest dostępny w opakowaniach zawierających 10 lub 20 tabletek powlekanych.

 

 

Szybko pokonaj ból dzięki

Tabletkom Voltaren Acti Forte i miękkim kapsułkom Voltaren Express Forte

Jeżeli odczuwasz ból, potrzebujesz produktów leczniczych które szybko sobie z nim poradzą. Dowiedz się dlaczego działanie tabletek Voltaren Acti Forte i kapsułek miękkich Voltaren Express Forte jest tak szybkie i w jaki sposób zwalcza przczynę bólu - stan zapalny.

Jak i

kiedy?

Pytania i odpowiedzi

  • Co to jest zapalenie?

    Zapalenie to reakcja organizmu na uszkodzenie komórek lub tkanek. Gdy komórki ulegają zniszczeniu, uwalniają substancje chemiczne, które powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych w tej okolicy, co skutkuje miejscowym zwiększeniem przepływu krwi. W rezultacie, uszkodzone miejsce puchnie i staje się zaczerwienione (powodem jest zwiększony przepływ krwi), a czasem przy dotknięciu również wydaje się gorące. Opuchlizna uciska nerwy, co również prowadzi do bólu. Lekarze mówią o „częstych objawach” zapalenia – uczuciu gorąca, zaczerwienieniu, opuchliźnie i bólu. Leki przeciwzapalne pomagają przywrócić prawidłowy przepływ krwi, zmniejszając w ten sposób uczucie gorąca, zaczerwienienie i opuchliznę oraz związany z nimi ból, co przyspiesza proces gojenia.

  • Co to jest analgetyk?

    Analgetyk to lek, który zmniejsza ból – jest to termin medyczny na lek przeciwbólowy. Niektóre analgetyki powstrzymują ból poprzez znieczulenie miejscowych zakończeń nerwowych (np. w obolałym stawie), inne działają „ośrodkowo” w częściach mózgu, gdzie „odczuwamy” ból.

Dowiedz się więcej

Czym jest zapalenie?

Poznaj procesy powodujące stany zapalne, ich przyczyny i odczuwane skutki.

Dowiedz się więcej

Rodzaje bólu i jego leczenie

Dowiedz się, jak leczyć określony rodzaj bólu.

Dowiedz się więcej

Jak działają produkty Voltaren?**

Dowiedz się, jak działają produkty Voltaren dostępne bez recepty, by uśmierzyć ból, zmniejszyć stan zapalny i przyspieszyć powrót do zdrowia.

*Wg badania GSK Global Pain Index Research 2014 – raport, s. 8.

**dostępne bez recepty

Dowiedz się więcej